Italian Independent Business Agency „italDesk”

italDesk, Włoska Pozarządowa Agencja Biznesowa w Europie Środkowej, otworzyła swoje pierwsze centrum  w Polsce już w 2008 r.
Pierwsze polskie biuro italDesk powstało we Wrocławiu na podstawie istniejącej spółki konsultingowo-marketingowej działającej już w kraju.
Wybrane zostało to miasto ze względu na liczbę podejmowanych inwestycji z włoskim kapitałem w zachodniej części kraju, gdzie gromadzi się największa liczba spółek działających szczególnie w branży Automotive i AGD.
Wraz z wrocławską centralą związane są również przedstawicielstwa w Warszawie i w Pradze.

Mocna dynamika rozwoju rynku polskiego spowodowała, że nasze wrocławskie biuro przerodziło się z czasem w centrum dla całej Europy Środkowo-Wschodniej, a współpraca z naszym biurem w Dreźnie pozwala naszemu zespołowi na koordynowanie projektów na terenie całej Europy Centralnej.

Oprócz Polski i Niemiec, nasze Business Hubs znajdują się jeszcze we Włoszech (w Weronie i Mediolanie).

Jak działamy?

Nasz sposób pracy ze względu na poziom analizy i projektów strategicznych różni się znacząco od naszej konkurencji.

Nasz system „Desk-ów”, stworzony na bazie różnych dedykowanych platform branżowych, powstał z myślą o najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

Oprócz kompetencji doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej we Włoszech i w krajach, w których działamy, posiadamy wieloletnie doświadczenie w licznych case-studies zrealizowanych projektów branżowych.